Το βράδυ του Σαββάτου ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γυναικών Θεσπιών έκοψε με μεγάλη επιτυχία την πρωτοχρονιάτικη πίτα του,στο κέντρο “ΓΕΦΥΡΑ”παρουσία μελών και φίλων του συλλόγου.
Την έναρξη της εκδήλωσης πραγματοποίησε η Πρόεδρος του συλλόγου κα Μελισσάρη, ενώ στη συνέχεια απηύθυναν χαιρετισμό ο Δήμαρχος Αλιάρτου κ.Γιώργος Ντασιώτης και ο βουλευτής του ΚΙΝΑΛ Βοιωτίας κ.Γιώργος Μουλκιώτης.
Την πίτα ευλόγησε ο εφημέριος των Θεσπιών π.Αλέξανδρος.
Το Δ.Σ. εύχεται σε όλους χρόνια πολλά, καλή χρονιά και ευτυχισμένο και δημιουργικό το 2020
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-VqG1dtQUL44/XhtFGq93ucI/AAAAAAACtkU/Fg7QfWKcclg344JprldN4vc6HSMpoN8YACLcBGAsYHQ/s640/82605855_2647217071998249_5730313330162139136_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-uZVdccoA_F8/XhtFBh7ERyI/AAAAAAACtkE/VTb0PC0FXNYi3BzItOc1QV9BwFXe8hwDgCLcBGAsYHQ/s640/81876401_2647221608664462_5419043293440770048_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-GIvV1r7SzRM/XhtE-ji5L6I/AAAAAAACtj8/tTXDKbkrLgonlL_8D5XI7RgULo9FNpvlQCLcBGAsYHQ/s640/81776063_2647223671997589_882055260326068224_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-8cxf2DvJwaQ/XhtFAO4BJ3I/AAAAAAACtkA/7N_FJSKy_gQAT8xySekGJPi8xrH-qU2XACLcBGAsYHQ/s640/81786657_2647219571997999_2805981247774392320_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-wHiiu_nDIAw/XhtFEIpN3OI/AAAAAAACtkM/Nxj9hI_xRTciJjU5lC3YTTbDNSWsEZcXACLcBGAsYHQ/s640/82576421_2647222008664422_5305494051875717120_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-rV9Cb0Kvh0I/XhtFIA5uPjI/AAAAAAACtkY/6-g7rJfZReQWla8ewqJBF8aUO_ukRI2NACLcBGAsYHQ/s640/82875857_2647218278664795_3450869109800042496_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-XTGM3fD69lI/XhtE9K4L0sI/AAAAAAACtj4/l1z_EdF8PjoreVNuPKIdRn6PITxKRvazACLcBGAsYHQ/s640/81741476_2647218421998114_3021503853443940352_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-lAVwqPrfVPk/XhtFFoBQUrI/AAAAAAACtkQ/MZlgK-gRZ00UW7DgN0N7_a8oqRbYVsSegCLcBGAsYHQ/s640/82592041_2647219388664684_5771474900862631936_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-dAant7fbgOY/XhtFOujRQlI/AAAAAAACtkk/RWCc8iH7VygbIRVVNjdfqz7c0nfgsjFPwCLcBGAsYHQ/s640/82357062_2647222378664385_3017911559977435136_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-TmeQcthUYDw/XhtFC8Z5z9I/AAAAAAACtkI/GTTHFeMtUXI2GGL1KKjMGnMaq7TbKxk1ACLcBGAsYHQ/s640/81985478_2647219118664711_7115693939595673600_o.jpg?w=640&ssl=1)