Τροχαίο ατύχημα συνέβη σήμερα το μεσημέρι στον παράπλευρο δρόμο της Εθνικής Οδού, προς τη Χαλκίδα,έξω από το Ύπατο,ανάμεσα σε Ι.Χ αυτοκίνητο και ένα φορτηγό.
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/09/241329485_835407950672623_1291483935088571311_n.jpg?resize=640%2C519&ssl=1)
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες υπήρξε σφοδρή πλαγιομετωπική σύγκρουση ανάμεσα στα δύο οχήματα, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες.
Αποτέλεσμα του τροχαίου ήταν ο τραυματισμός του οδηγού του αυτοκινήτου,τον οποίο απεγκλώβησε η Πυροσβεστική και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Νοσοκομείο Θηβών, ενώ λόγω της σύγκρουσης διακόπηκε η κυκλοφορία.
Παντελής Μπατσούλης
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/09/241451705_208652484584105_3098346742575600406_n.jpg?resize=640%2C720&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/09/241173130_553946875925091_5873579820159816955_n-1.jpg?resize=640%2C421&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/09/241468450_391447325940025_5723823897537926821_n.jpg?resize=640%2C662&ssl=1)