ΕΠΣΒ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σ-Κ 26-27/11

Ορίστηκαν να διεξαχθούν οι αγώνες της 6ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας και της 4ης αγωνιστικής της Β’ κατηγορίας και στους δυο ομίλους!

Με τους αγώνες για την 6η αγωνιστική του προγράμματος για την Α’ κατηγορία (“Νίκος Θεοδώρου”) και τους αγώνες για την 4η αγωνιστική του προγράμματος για την Β’ κατηγορία, τόσο στον Α’ όμιλο (“Κώστας Γκαλαμέλος”), όσο και στον Β’ όμιλο (“Νίκος Βασιληάς”), θα συνεχιστούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο, 26 – 27 Νοεμβρίου, τα πρωταθλήματα που διοργανώνει η ενωση ποδοσφαιρικών σωματείων Βοιωτίας και στη σεζόν 2022-2023.

Μέχρι την ώρα που γράφονταν αυτές οι γραμμές δεν είχαν οριστεί δυο αγώνες της Β’ κατηγορίας, τα ματς: Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός”-Α.Ο. Παύλου (Α’ όμιλος) και Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών-Α. Ο. “Δόξα” Μουρικίου (Β’ όμιλος).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Ε.Π.Σ. Βοιωτίας

Α’ κατηγορία («Νίκος Θεοδώρου») 2022-2023

6η αγωνιστική

Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2022

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Μαυροματίου

Α.Ο. Μαυροματίου – Α.Ε. Δηλεσίου

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Α.Ε. Σκούρτων

Γήπεδο: στάδιο Άσπρων Σπιτιών

Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου

Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων

Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου – Α.Ο. “Ελλοπιακός”

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων (!)

Α.Ο. “Η Θήβα” – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου

-Ρεπό: Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” Καπαρελίου

Β’ κατηγορία 2022-2023

Α’ όμιλος («Κώστας Γκαλαμέλος»)

4η αγωνιστική

Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2022

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Γεωργίου

Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Π.Ο. “Αμβρυσσέας” Διστόμου

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Αννας

Α.Ο. “Πήγασος” Αγίας Αννας – Α.Ο. “Γουέμπλεϊ”

Γήπεδο: Δημοτικό Θήβας (παραλίας Σαράντη)

Α.Σ. Χωστίων – Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός”

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη

Α.Ο. Υψηλάντη/Ελπίδες Αλίαρτου – Α.Ε. Ορχομενού

Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Λιβαδειάς («Ζαγαρά»)

Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς – Α.Ο. “Ελικώνας” Δομβραίνας

-Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός” – Α.Ο. Παύλου

Β’ όμιλος (“Νίκος Βασιληάς”)

4η αγωνιστική

Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2022

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θεσπιών

Α.Ο. “Θεσπιακός” – Α.Σ. “Παμβαγιακός”

Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας

Α.Ο. “Ηρακλής” Ασωπίας – Α.Ο. Ασκρης

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραίφνιου

Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Α.Ο. Πλαταιών

Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2022

Ωρα έναρξης 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Π.Α.Σ. Οινοφύτων

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Σ. Λεονταρίου

– Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών – Α. Ο. “Δόξα” Μουρικίου

Σχετικά

Αφήστε ένα σχόλιο