Με αρτοκλασία και λιτάνευση της εικόνας του Αγ. Χαράλαμπους,έληξε η πρώτη ημέρα της εορτής του πολιούχου του χωριού μας. Μας τίμησαν με την παρουσία τους, ο Δήμαρχος Θήβας κος Αναστασίου και οι δημοτικοί σύμβουλοι Κοβανης Ν , Αγγελίνας Χ, Στάικος Αλ, Χαντζησταματης Α και Χρήστου Χρ.. Επίσης παρεβρέθηκαν ο πρόεδρος Κοινότητας Δομβραίνας κος Μπουγιας, ο πρόεδρος κοινότητας Χωστιων κος Δέδες ,τοπικοί σύμβουλοι και πλήθος κόσμου.
Σε όλους τους καλεσμένους παρατάθηκε γευμα , ευγενική προσφορά της ΔΙΑ.ΒΙ. ΠΕ .Θ Ι. Β.ΑΕ.
Thisvi Village Viotia Greece
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/427095819_792684192897575_3692045899188045506_n.jpg?resize=640%2C445&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/427165980_792684006230927_3723195190967391961_n.jpg?resize=640%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/427086214_792684426230885_1092085088019821472_n.jpg?resize=640%2C288&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/427833581_792684376230890_1059009703188532375_n.jpg?resize=640%2C519&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/426920023_792683762897618_1095497108667728274_n.jpg?resize=640%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2024/02/426920222_792685439564117_5107459780539077296_n.jpg?resize=640%2C456&ssl=1)