ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ
Συνάντηση ενημέρωσης πραγματοποιήθηκε στις 7 Ιανουαρίου ανάμεσα στον πρόεδρο του ΚΤΕΛ κ. Δημήτρη Παπαχαραλάμπους και κλιμάκιο της «ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ» (Ηλ. Τραμπάκουλος- Αν. Μίχας)
Συζητήθηκαν θέματα που αφορούν τη λειτουργία της αστικής συγκοινωνίας στην πόλη της Θήβας, τα δρομολόγια με τα χωριά του Δήμου Θηβαίων και τις παραλίες , τη δημιουργία και τον καλλωπισμό των στάσεων των επιβατών.
Βρέθηκε κοινός τόπος συνεργασίας Δήμου-ΚΤΕΛ σε πολλά ζητήματα με οδηγό τις συμβάσεις του ΚΤΕΛ Θήβας με όμορους δήμους.
![](https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/-7gmvPYcvfFk/XDTsp0X3hKI/AAAAAAACbxU/Lun14VWv2OwZQxflI4vuYz1gRZQRAt2BgCLcBGAs/s640/LOGO2.jpg?w=640&ssl=1)