Με μεγάλη λαμπρότητα και κατάνυξη και με όλα τα μέτρα ασφαλείας,γιόρτασε η Πέτρα του Δήμου Αλιάρτου Θεσπιέων, τους Αποστόλους Πέτρο και Παύλο.
Χθες το απόγευμα τελέστηκε ο Μ.Εσπερινός της πανηγύρεως των Αποστόλων Πέτρου και Παύλου στον ομώνυμο Ιερό Ναό.
Στον Εσπερινό χοροστάτησε ο Ηγούμενος της Ιεράς Μονής Αγίου Νικολάου του Νέου Καμπίων,Αρχ. Νεκτάριος, ενώ παραβρέθηκαν ο Δήμαρχος Αλιάρτου Θεσπιέων κ.Γιώργος Ντασιώτης, οι Αντιδήμαρχοι κ.κ. Γλύκος και Κοκοράκης , ο αρχηγός της αντιπολίτευσης του Δήμου κ.Γιώργος Αραπίτσας,ο περιφερειακός σύμβουλος κ.Κώστας Σωτηρόπουλος και ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας κ.Μπετχαβάς.
Χρόνια Πολλά
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-qate6zPG8Sw/XvnNtDH6bKI/AAAAAAAC1uY/3qIPr_agankhzZDypsMaY_WPvT30xRqPQCLcBGAsYHQ/s640/106453733_3031175976935688_4463042136562336853_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-pD0HuFgczV4/XvnNwCIxa4I/AAAAAAAC1uc/Ko3TgUU5Zyg5tlJ3HjQEFxgzddsfGCDhwCLcBGAsYHQ/s640/106373492_3031176836935602_3458551546085723631_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-ctmmcE9pOSA/XvnNPlRn7xI/AAAAAAAC1tM/wg_Sj6MCclsjj3ebYkAapep-Kui0TiZ9ACLcBGAsYHQ/s640/83216048_3031178766935409_3151692257309712090_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-LHxcO9jNh4I/XvnNa9gXDlI/AAAAAAAC1to/mgs3iJRbkqkN6uxHOQbOiQYIN2alrBTrACLcBGAsYHQ/s640/106228631_3031179000268719_1170577810088613068_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-jdW8gYw_sPs/XvnNm9AQCZI/AAAAAAAC1uI/SXM6D1NcEVUwymBsc9NEXW1KJ8gmIXioQCLcBGAsYHQ/s640/106296163_3031177563602196_2215623452359406512_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-ss6gF7LLJAs/XvnNyMZOtSI/AAAAAAAC1uk/3LmvAYyVoGkKiTh6Y91Gx4MP6W8SxWUfQCLcBGAsYHQ/s640/106454858_3031179586935327_2450047773559407677_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-CxttFo3XtUA/XvnNgiCfJnI/AAAAAAAC1t8/BR3Q68hvvYcIw2hCdKjd474slNLiqdm4wCLcBGAsYHQ/s640/106280638_3031186990267920_4800638750385954314_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-AVw5r0fTAao/XvnNh7tCVaI/AAAAAAAC1uA/fecfSRGD774DfJoUvZE7HbRmGNuM8pSsACLcBGAsYHQ/s640/106291171_3031195673600385_2950067486820254232_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-qk_ypmnm0AM/XvnNSTzwabI/AAAAAAAC1tU/VD-zskGEDSoACSw5fCU2QWLcxYLozBt0QCLcBGAsYHQ/s640/106122825_3031192800267339_8100221015542532920_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-nFOI8I7gkAk/XvnNcddsOfI/AAAAAAAC1ts/K_V7lApFEJ4VYo2d_5Kx-yTpkAZoDDRegCLcBGAsYHQ/s640/106230106_3031193650267254_3293316085797598251_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-XAbH6eT7BBM/XvnN1Y_GCfI/AAAAAAAC1us/r9AsBskrFzsVFqpp5s8qNm7PAA6Yg6EVwCLcBGAsYHQ/s640/106509937_3031180906935195_586565143563005256_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-Y2X79H0H80g/XvnNfSOea1I/AAAAAAAC1t4/C9R5vC2-I5EWlT8Cb81zHbEqOLJRMor4ACLcBGAsYHQ/s640/106271253_3031201443599808_5467897876670103952_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-LPOAKOcw2uc/XvnNpbLamUI/AAAAAAAC1uM/O9YAOemwsdIy0NrlbcQyNsB9Lj4KiML6gCLcBGAsYHQ/s640/106307112_3031180050268614_8683789287279392604_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-zFVJWOrBWGk/XvnNQ40jQdI/AAAAAAAC1tQ/VFguNum_myIesKmtilJgnx0Gw2jO8FkCwCLcBGAsYHQ/s640/106112377_3031196550266964_4618542397555032423_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-G9vdZy1eEm0/XvnNd-DwF4I/AAAAAAAC1tw/vs6gVlIPFnsLuPsL0EDyVfoc9uQRAyKhgCLcBGAsYHQ/s640/106242473_3031191356934150_2703481240391921215_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-SU_1api0rys/XvnNT73dBSI/AAAAAAAC1tY/YoVK6PUhYl49ZSjJx72_NkFTwM5EOwFfQCLcBGAsYHQ/s640/106138136_3031199486933337_7956241287550463492_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-asMIjV3fOYo/XvnNj36eWVI/AAAAAAAC1uE/YauByQAw7U8n9YeNCsQOlec7DyOFEihCACLcBGAsYHQ/s640/106293533_3031201230266496_2805272194476499152_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-SkkIeEDSh8U/XvnNXnBZ3JI/AAAAAAAC1tg/u4d6Wtvpa2MjgJODqIZF__wUuwK-iKPpgCLcBGAsYHQ/s640/106186982_3031200953599857_3689355707392782478_o.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-aAIbp1K1FEU/XvnNrNpfTnI/AAAAAAAC1uQ/6BTX9s4xAD4QEnNt5iRjnnwln7WRbdFFgCLcBGAsYHQ/s640/106319054_3031195500267069_7867105873428667166_o.jpg?w=640&ssl=1)