ΠΡΟΣΟΧΗ !!!
Οριακή πτώση στα κρούσματα covid-19 καταγράφει ο ΕΟΔΥ, στο εβδομαδιαίο δελτίο του, για την εβδομάδα που πέρασε ( ΔΕΥΤΕΡΑ 9/8 έως και ΚΥΡΙΑΚΗ 15/8/21), στο Δήμο Αλιάρτου- Θεσπιέων.
Στο γενικότερο ανοδικό κλίμα σε όλη τη Χώρα, ο Δήμος Αλιάρτου- Θεσπιέων, καταγράφει δέκα οκτώ (18) κρουσματα, από είκοσι (20) την προηγούμενη εβδομάδα,χωρίς κανένα από αυτά να νοσηλεύεται.
ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ,ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ !!!
ΔΗΜΟΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΕΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/08/236501316_368082818171659_7468343649778086185_n.jpg?resize=640%2C640&ssl=1)