Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή το βράδυ στην κεντρική πλατεία Αλιάρτου,το Παραδοσιακό Γλέντι,που συνδιοργάνωσαν ο Δήμος Αλιάρτου-Θεσπιέων,η Π.Ε. Βοιωτίας και ο Πολιτιστικός Χορευτικός Σύλλογος Αλιάρτου.
Στο Παραδοσικό Γλέντι συμμετείχαν, ο Εξωραϊστικός-Πολιτιστικός Σύλλογος”ΚΟΝΤΙΤΟ” Θήβας,ο Πολιτιστικός Χορευτικός Σύλλογος Αλιάρτου και το μικρό χορευτικό Αλιάρτου.
.
Ο κόσμος χόρεψε και διασκέδασε αμέσως μετά από τις χορευτικές επιδείξεις των συλλόγων, με την παραδοσιακή ορχήστρα του ΗΛΙΑ ΠΛΑΣΤΗΡΑ
Δείτε βίντεο,φωτογραφίες
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/1-1.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373657299_732811465526411_8945408046778077054_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373712689_732813042192920_8394671131275394412_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373742005_732812245526333_989475714446042430_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373696332_732811345526423_8608290390881207298_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373670757_732814362192788_8701309383853466163_n-1.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373659985_732812655526292_5182422452547709751_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/374508734_732813922192832_5248280463403275224_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/374650017_732812915526266_294363384874257739_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373653709_732812535526304_7398784197583107896_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/374740671_732815125526045_2592329966669492002_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/374141357_732815355526022_5515259005195012801_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/373722114_732812632192961_1776466896878393928_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/09/4.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
Περισσότερες φωτογραφίες στο αλμπουμ που ακολουθεί