Ο Διευθυντής Βόγγελης Μιχαήλ, η Υπεύθυνη της Θεατρικής Ομάδας Ασήμου Κων/να και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Ισμήνιου – 1ου Γυμνασίου Θήβας σας προσκαλούν την Πέμπτη 13 Ιουνίου 2019 στις 20.00 να παρακολουθήσετε την θεατρική παράσταση < Η Αλφαβήτα της Εφηβείας > στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου. Παράλληλα θα γίνει η παρουσίαση στο κοινό του εκπαιδευτικού προγράμματος του Σχολείου στο CERN της Ελβετίας.
Θεατρική Παράσταση στο 1ο Γυμνάσιο Θήβας
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2019/06/unnamed.jpg?fit=307%2C365&ssl=1)