Σύλλογος εργαζομένων ΟΤΑ επαρχίας Λιβαδειάς , προσέφερε σήμερα στο Δήμο Διστόμου – Αράχοβας – Αντίκυρας και στο Δήμο Λεβαδέων ( με χρονολογική σειρά ) , σε συνάντηση που πραγματοποίησε με τους Δημάρχους των δύο Δήμων κ.κ. Σταθά και Ταγκαλέγκα , μάσκες προστασίας ( προσώπου ) για να διανεμηθούν σε όλο το προσωπικό.
Πρόκειται για μία κίνηση συμβολική μα και ουσιαστική , η οποία συμβάλλει στην κατεύθυνση της προστασίας της υγείας όλων των εργαζομένων αλλά και της δημόσιας υγείας και κυρίως στην εμπέδωση του αισθήματος ασφάλειας και σιγουριάς όλων .
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2020/05/111-768x577-1.jpg?resize=612%2C459&ssl=1)
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΛΗ ΓΙΟΥΛΗ