Η ιδιωτική πρωτοβουλία σε συνάρτηση με την προσπάθεια της Πολιτείας να μας παρέχει υλικοτεχνικό εξοπλισμό αποτελούν τους πυλώνες για την απρόσκοπτη κι εύρυθμη λειτουργία των υπηρεσιών μας.
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/04/167584733_557384121960394_6688645478909819184_n-1.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Πιο συγκεκριμένα, η ομάδα ΔΙ.ΑΣ. Θήβας ευχαριστεί θερμά τις εταιρείες ΕΛΒΑΛ – Τομέας Έλασης Αλουμινίου για την προσφορά εννέα (09) αλεξίσφαιρων γιλέκων και «Σωληνουργεία Κορίνθου» για την προσφορά τεσσάρων (04) αλεξίσφαιρων γιλέκων αποδεικνύοντας έμπρακτα την κοινωνική τους ευαισθησία.
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2021/04/167665551_819832105635376_8339565666160701384_n-1.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Με την προσφορά τους αυτή και σε πρακτικό επίπεδο προστατεύουν εμάς, προκειμένου , κατά το μέγιστο δυνατό βαθμό ,να προστατεύουμε και εμείς στη συνέχεια τον πληττόμενο οικονομικά και υγειονομικά πολίτη.