Οι πολύ καλές καιρικές συνθήκες ευνόησαν την παρουσία πλήθους κόσμου στην καθιερωμένη παρέλαση μετά από δύο χρόνια
Μετά από 2 χρόνια, λόγω των μέτρων για τον περιορισμό της διάδοσης του κορονοϊού, πραγματοποιήθηκε η παρέλαση για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 στην Αλίαρτο!
Οι πολύ καλές καιρικές συνθήκες ήταν η αιτία για την παρουσία πολύ κόσμου, που χειροκρότησε θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες των σχολείων καθώς και τους λιλιπούτειους μαθητές που έκλεψαν την… παράσταση!
Ο Δήμαρχος Αλιάρτου Θεσπιέων κ.Γιώργος Ντασιώτης και σχεδόν σύσσωμο το Δημοτικό Συμβούλιο παρακολούθησαν την παρέλαση, που είχε παλμό , ζωντάνια και ο κόσμος είχε την ευκαιρία κάτω από ιδανικές καιρικές συνθήκες μετά από πολύ καιρό να παραστεί και να απολαύσει την εκδήλωση.
Χρόνια Πολλά
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277227868_4928074053912528_1899244232927396833_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277227436_4928074333912500_4256114737471007582_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277251755_4928076557245611_252501425180695707_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277159911_4928078060578794_1584727135382172767_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277163977_4928080013911932_4741455172365784035_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277219274_4928094203910513_7059542523979122887_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277300278_4928086923911241_490997028344942682_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277223262_4928081727245094_3649231041942108332_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277221068_4928084717244795_4115641692208805299_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277166505_4928092597244007_3884732621040233348_n-1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277170107_4928107343909199_6807308696762196261_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277174121_4928113323908601_1170664384975275359_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277174805_4928111887242078_6913840382381481245_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277369445_4928097013910232_7683853260166127039_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277221280_4928073467245920_3972957351786069721_n-1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277221433_4928101313909802_4392952472207227953_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277227047_4928130067240260_5171518964262684338_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277227698_4928116817241585_7446754777359890364_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277250120_4928097890576811_5164957074001272552_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277250670_4928102593909674_3167751881713546758_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277252576_4928132460573354_7732306782751387631_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277297514_4928119623907971_7807949765083579207_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277299366_4928100950576505_1805645035631974051_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277304871_4928138067239460_7159543817876421994_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277300278_4928086923911241_490997028344942682_n-1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277302224_4928077840578816_1358815136556442510_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/03/277246558_4928091387244128_62371916812691842_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Για περισσότερες φωτογραφίες πατήστε εδώ https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Permissosnews&set=a.4928140660572534