Η αποστολή του Κάδμου έφυγε θριαμβεύτρια από το Ηράκλειο Κρήτης κάνοντας διαδοχικές υπερβάσεις καταλαμβάνοντας την 6η θέση στην Ελλάδα και απόψε το βράδυ, περίπου στις 23:30-24:00 η αποστολή της ομάδας φθάνει στη Θήβα, όπου την περιμένει αποθεωτική υποδοχή από τους φίλους της ομάδας!
Στο διαδίκτυο το μήνυμα αναφέρει πως: ‘‘Η Θήβα απόψε περίπου 11:30-12 υποδέχεται στην κεντρική πλατεία την θριαμβευτική ομάδα του Κάδμου. Να είμαστε όλοι εκεί!”
Περισσότερα αργά το βράδυ του Σαββάτου…
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/04/279435578_1191288104941280_1034726877205648660_n.jpg?resize=640%2C902&ssl=1)