Ο Πρόεδρος και το Δ. Σ. του Συλλόγου Πελοποννησίων Νομού Βοιωτίας “Η ΑΓΙΑ ΛΑΥΡΑ” προσκαλούν στον Ετήσιο χορό του Συλλόγου, που θα γίνει το Σάββατο 07 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 21.00΄ στο κέντρο “Rodon Palace”, που βρίσκεται στη χ/θ 8 της Ε.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ.
Το γλέντι θα συνοδεύσει ορχήστρα με τη Σταυρούλα Δαλιάνη στο τραγούδι, το Γιώργο Μαρινάκη στο βιολί και καταξιωμένους μουσικούς και άξιους εκπροσώπους της παράδοσής μας με πλούσιο λαϊκό και δημοτικό πρόγραμμα.
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2022/12/ΑΦΙΣΑ-ΓΙΑ-ΧΟΡΟ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΩΝ-768x1133-1.jpg?resize=640%2C945&ssl=1)