Εκατοντάδες ήταν και φέτος οι επισκέπτες στους μοναδικούς καταρράκτες της Πέτρας Αλιάρτου.
Στιγμές χαλάρωσης απόλαυσαν,εκδρομείς από Αθήνα, Στερεά και Βοιωτία- είχαν την ευκαιρία να ζήσουν αξέχαστες στιγμές κοντά στη φύση σε μία περιοχή φιλική και πανέμορφη.
Οι εκατοντάδες επισκέπτες στους καταρράκτες της Πέτρας Αλιάρτου,απέδειξαν για μία ακόμη χρονιά οτι η περιοχή αποτελεί μοναδικό προορισμό για τον εορτασμό της Πρωτομαγιάς και όχι μόνο.
Καλό Μήνα
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343473545_602840625212048_2613689590081854001_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343530003_1280659219202345_6747016757562360550_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344587900_592638199492509_7390142306511436633_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343534439_1432489054186533_3065941760074288409_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343510494_169505376051621_7175292859513144995_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343530555_1491577454984279_8350488526284884698_n-1.jpg?resize=640%2C355&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344222180_798474797944816_5781469231569036856_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343958090_917435162858730_3598948427798902345_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343868899_574960364618293_460000298150563082_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344226856_923113422239232_9104205817451754246_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344262383_192091590314373_6131251748235118069_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344407179_2536259946528741_5128677280411872802_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343571776_1725251034576665_3661782134231568439_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343521546_920400479211815_1679740452012631655_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343645587_1302029877052236_5764714349689154997_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343952864_270553548736603_8900139069946351370_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343937056_1092697069293844_5554766761361787546_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344579223_163330900020173_7103383933965224341_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/344546236_980275266331393_5132742106260776730_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343535648_916138516271163_4469174882118884547_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/2.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/4.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/Δ.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/permissos.gr/wp-content/uploads/2023/05/343955424_897982491279765_6893352460141749376_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)