Ο Λεβαδειακός ανακοίνωσε πως ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση του σκεπάστρου στη θύρα 1 του Δημοτικού Σταδίου Λιβαδειάς.
Ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση του σκεπάστρου στο Δημοτικό Στάδιο της Λιβαδειάς, όπως ενημέρωσε ο Λεβαδειακός. Το σκέπαστρο τοποθετήθηκε στη θύρα 1 του γηπέδου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Λεβαδειακού:
“Η ΠΑΕ Λεβαδειακός ενημερώνει ότι ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση του σκεπάστρου στη θύρα 1 του Δημοτικού Σταδίου Λιβαδειάς «Λάμπρος Κατσώνης».
Το προσεχές παιχνίδι Κυπέλλου με τον Άρη (16/12, 16:00) θα είναι το πρώτο παιχνίδι στο οποίο θα είναι διαθέσιμο το νέο σκέπαστρο και οι φίλαθλοι μας θα έχουν πλέον τη δυνατότητα να προστατεύονται από τις τυχόν κακές καιρικές συνθήκες”.
![Ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση του σκεπάστρου](https://i0.wp.com/www.levadiakosfc.gr/wp-content/uploads/2022/12/318591160_681324536795738_159342587793333456_n.jpg?w=640&ssl=1)
![Ολοκληρώθηκε η τοποθέτηση του σκεπάστρου](https://i0.wp.com/www.levadiakosfc.gr/wp-content/uploads/2022/12/318844193_948165089496230_6028201812215523564_n.jpg?w=640&ssl=1)